Pohled na budovu

Pronájem kancelářských prostor

velikost 334 m2
Praha 1 - Nové Město

79.000,- Kč + služby

Reprezentativní prostory jsou v současné chvíli užívány jako kavárna a sdílené kanceláře, ale díky velkorysé rozloze nabízí různé možnosti budoucího využití.

Prostor sestává ze vstupní recepce, na kterou navazuje prosklené atrium s možností úpravy na klientskou zónu či reprezentativní čekárnu, další místnosti mohou být využity jako sdílené kanceláře, zasedací místnost, kancelář ředitele i zázemí pro zaměstnance. Samozřejmostí jsou dámské a pánské toalety i skladové prostory.

Úpravou interiéru může dojít k přebudování prostor na zubní kliniku, rehabilitační kliniku, masážní studio, kosmetické či vlasové studio.

Lze je pronajímat jako celek, ale současně je možné rozdělit prostory na několik samostatně pronajímaných kanceláří. Vstup do nich je možný nejen z ulice, ale též skrze klidný uzamykatelný vnitroblok.

Budova je umístěna na výborné adrese, v centru Nového Města, které disponuje veškerou občanskou vybaveností od restaurací, kaváren až po velké množství obchodů a turistických zajímavostí. Jen několik kroků od budovy je zastávka tramvaje Vodičkova.

 

Více obrázků této nemovitosti

 
 

+420 603 888 013

RE/MAX Partner
Řeporyjské náměstí 16, 155 00 Praha 5 - Řeporyje
Česká republika

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

Lucie Tupá je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 75230569
©2019 by Lucie Tupá - realitní makléř. Proudly created with Wix.com