top of page
P1167948.jpg

Pronájem zavedené kavárny
Praha 7 - Letná

35.000,- Kč (za měsíc)

Exkluzivní přenechání nájmu plně vybavené a zavedené kavárny se zahrádkou nedaleko pražské Stromovky.
Prostor prošel před dvěma lety rekonstrukcí, která zahrnovala mj. novou výmalbu, vybudování vzduchotechniky, instalaci kamer a zabezpečovacího zařízení napojeného na pult centrální ochrany. Kavárna je velice vkusně a útulně vybavena zrenovovaným nábytkem v retro stylu, má vysoké hodnocení na Google či Slevomatu, k dispozici je též přenechání Facebook a Instagram účtu.

Kavárna se nachází na frekventované ulici nedaleko pražské Stromovky, v těsné blízkosti Letenského náměstí a ulice Milady Horákové. Prostor je kolaudován jako kavárna/cukrárna a je určen k provozu studené kuchyně s možností nabídky teplých polévek, alkoholických drinků či sýrových/salámových mís a velkého množství dezertů.

Celková plocha kavárny činí 73 m², k dispozici je toaleta pro zákazníky, dále dva navazující skladové prostory, výlevka a samostatná toaleta pro zaměstnance. Samozřejmostí je útulná zahrádka provozovaná zejména v letních měsících. Kavárna je umístěna v přízemí rekonstruované secesní budovy, vchod do ní je přímo z ulice.

Za rozběhnutý provoz, včetně kontaktů na patřičné dodavatele, klientskou základnu, veškeré kompletní vybavení a přenechání nájemní smlouvy je požadováno odstupné ve výši 1.500.000,- Kč. Mezi vybavení se řadí mj. kvalitní profesionální kávovar italské výroby, profi chladnička na víno, mrazák, ledovač, gril, mixer, několik ledniček, profi myčka nádobí, skleněná vitrína na dezerty, pokladní systém s možností převodu platebního terminálu, aj. Měsíční nájemné činí 35.000,- Kč a zálohy na služby jsou ve výši cca 8.000,- Kč/měsíc.

Kavárna je připravena k okamžitému převzetí a pokračování v dosavadní činnosti.

Splňte si svůj sen již dnes!

Pronájem kavárny, Letná: Properties for Rent

Více obrázků této nemovitosti

Pohled na bar a posezení

Pohled na bar a posezení

Pohled na prostor kavárny

Pohled na prostor kavárny

Pohled na barový pult

Pohled na barový pult

Detail kávovaru

Detail kávovaru

Toaleta pro návštěvníky kavárny

Toaleta pro návštěvníky kavárny

Skladové prostory

Skladové prostory

Výlevka a toaleta pro zaměstnance

Výlevka a toaleta pro zaměstnance

Zahrádka kavárny

Zahrádka kavárny

Pohled na kavárnu z ulice

Pohled na kavárnu z ulice

Letenské náměstí

Letenské náměstí

Stromovka

Stromovka

Pronájem kavárny, Letná: Gallery
bottom of page