top of page
Pohled na dům z ulice

Prodej rodinného domu

se zahradou a bazénem

Beroun - Jarov

Cena na vyžádání

Nabízíme ve výhradním zastoupení pěkný udržovaný dům o dispozici 5+kk s garáží a bazénem. Dům se rozkládá na pozemku o velikosti téměř 1.100 m2 a nachází se v krásném prostředí části Beroun - Jarov, jen několik minut pěší chůze od lomu Kosov.

Přízemí domu tvoří zádveří, na které navazuje chodba se vstupem do rozlehlého obývacího pokoje. Součástí obývacího pokoje je jídelní kout, kuchyňská linka s integrovanými spotřebiči a dostatkem pracovní plochy je od něj prakticky oddělena barovým pultem. Na kuchyň dále navazuje prostorná pracovna. V přízemí domu naleznete dále samostatnou toaletu a koupelnu s vanou.
V patře domu se rozkládají 3 podkrovní pokoje a další koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Suterén domu nabízí dostatek skladových prostor a dá se mj. využít jako malý soukromý wellness po vzoru současných majitelů.
Na rozlehlé udržované zahradě je k dispozici bazén, v těsné blízkosti domu také praktická dílna na zahradní a sportovní nářadí. Před krytou garáží je dostatek prostoru na parkování 2 osobních automobilů. U domu je navíc parkovací stání pro další 2 vozy.

Dům i ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem. Veškeré technické zázemí domu je v jeho suterénu.

Beroun disponuje veškerou občanskou vybaveností. Cestu do Prahy vám usnadní nejen přilehlá dálnice, ale zejména nedaleké vlakové či autobusové nádraží s množstvím pravidelných spojů. Za zmínku stojí také malebné centrum města, aquapark nebo zimní stadion, stejně jako Městská hora s rozhlednou či medvědáriem.

Tuto nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým vám rádi pomohou naši hypoteční specialisté.

Prodej domu, Beroun - Jarov: Product
Prodej domu, Beroun - Jarov: Pro Gallery
Prodej domu, Beroun - Jarov: Video Player
bottom of page