top of page
DJI_0302.jpg

Prodej souboru pozemků
o velikosti 2771 m²
Praha 5 - Zličín

Cena na vyžádání

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízím soubor lukrativních rovinatých pozemků na pražském Zličíně nedaleko metra B Zličín či obchodního centra Metropole.


Pozemky mají v této chvíli různé možnosti využití. Jeden z pozemků o výměře 1103 m2 je nyní ve funkční ploše DU - urbanisticky významné plochy a dopravní spojení, veřejná prostranství. Další dva pozemky o celkové výměře 1668 m2 spadají do plochy SV-C - všeobecně smíšené využití. Dle nově chystaného územního plánu hlavního města Prahy budou všechny pozemky sjednoceny pod využití SV-C, které jim dává široké možnosti využití pro budoucí výstavbu. Toto území (zvané Nový Zličín) je v Metropolitním plánu vymezeno jako lokalita s heterogenní strukturou a způsobem využití - zastavitelná obytná. Pozemky tak v sobě skýtají velký potenciál.


Přímo před pozemky, které jsou v této chvíli zatravněné a osázené ovocnými stromy, je autobusová zastávka Strojírenská. Do 5ti minut jste na metru B Zličín nebo v obchodním centru Metropole či hypermarketu Globus nebo Tesco. Lokalita navíc disponuje výbornou občanskou vybaveností, tj. základní i mateřskou školou, množstvím obchodů, restaurací i služeb, ale také krásnými parky - Na Prameništi, skateparkem či rekreačním rybníkem Hliník.

Prodej pozemků, Zličín: Properties for Rent

Více obrázků této nemovitosti

Zákres pozemků z dronu

Zákres pozemků z dronu

Pohled z hlavní silnice od zastávky autobusu

Pohled z hlavní silnice od zastávky autobusu

Pohled na pozemky z hlavní silnice

Pohled na pozemky z hlavní silnice

Pozemky z dronu

Pozemky z dronu

Okolní výstavba

Okolní výstavba

Prodej pozemků, Zličín: Gallery
Prodej pozemků, Zličín: Video Player
bottom of page