top of page
Pohled na dům z ulice

Prodej bytu 4+1
v družstevním vlastnictví
Praha 14 - Černý Most

8.950.000,- Kč

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme družstevní byt 4+1 o velikosti 85 m². K bytu navíc náleží prostorná lodžie (7 m²)
s krásným výhledem do udržovaného parku a sklepní kóje (5 m²) v suterénu domu. Jednotka je umístěna ve 3. nadzemním podlaží panelového domu s velmi lukrativní polohou.

Byt disponuje prostornou centrální předsíní s úložnou šatní skříní, ze které je vstup do všech dalších pokojů. Obývací pokoj se vstupem na lodžii, ložnice a kuchyně směřují na jih. Další dva pokoje jsou orientovány na sever, díky tomu se byt i v letních měsících dobře větrá. Koupelna s vanou a obě samostatné toalety jsou v původním jádru. Byt je velice prostorný a jeho dispozice umožňuje rekonstrukci, díky které jej upravíte i na dvougenerační bydlení. Bytový dům disponuje výtahem a v dohledné době bude procházet plánovanou revitalizací.

Na bytu vázne nesplacená anuita, jejíž výše činila k 30.9.2021 zhruba 3.100.000,- Kč s měsíční splátkou ve výši cca 10.000,- Kč (anuita není součástí uváděné kupní ceny). PENB nemá družstvo v současné chvíli k dispozici, proto uvádíme energetickou třídu náročnosti G.

Byt leží v těsné blízkosti zastávky autobusu Doležalova, díky kterému jste jen pár minut od metra stanice B Černý Most nebo Rajská zahrada. Téměř pod okny se rozprostírá krásný udržovaný park s dětským a sportovním hřištěm, skateparkem, komunitním centrem Plechárna, golfovým hřištěm nebo rybníky oblíbenými u zdejších rybářů. Nedaleko domu naleznete i základní a mateřskou školu, městskou knihovnu, obchody s potravinami či hlídané parkoviště. Obchodní centrum Černý Most, Ikea, hypermarket Globus a další množství obchodů a služeb máte nedaleko. Stejně tak jste kousek od napojení na Pražský okruh či výpadovek do lokalit jako je
Český ráj, Krkonoše nebo Jizerky.

Prodej bytu 4+1, Praha 14 - Černý Most: Properties for Rent

Více obrázků této nemovitosti

Pohled na dům z ulice

Pohled na dům z ulice

Vstupní předsíň

Vstupní předsíň

Obývací pokoj se vstupem na lodžii

Obývací pokoj se vstupem na lodžii

Obývací pokoj

Obývací pokoj

Jídelní kout

Jídelní kout

Kuchyně s jídelním koutem

Kuchyně s jídelním koutem

Koupelna s vanou

Koupelna s vanou

Koupelna s vanou a pračkou

Koupelna s vanou a pračkou

Další pokoj

Další pokoj

Druhá toaleta s umývadlem

Druhá toaleta s umývadlem

Ložnice

Ložnice

Pohled z lodžie bytu

Pohled z lodžie bytu

Prodej bytu 4+1, Praha 14 - Černý Most: Gallery
Prodej bytu 4+1, Praha 14 - Černý Most: Video Player
bottom of page