top of page
Vyhledat

Jak bydlet ve vlastním?

Není nad to bydlet ve svém. Vlastní střecha nad hlavou je sen asi každého z nás. Zvelebovat něco, co je naše a jednou třeba bude patřit našim dětem. Prostě veškerá snaha, práce i energie zůstane „v rodině“. Jak ale získat vlastní bydlení, když ceny rostou jako splašené?

KDE SEHNAT PENÍZE?

Jednou z dostupných možností, jak získat finanční prostředky, je hypotéka. Úrokové sazby hypoték poslední měsíce klesají. Aktuální průměrná sazba se pohybuje okolo 2,76 procenta. Zdaleka to není takové jako v minulém roce, přesto je to zajímavý trend a vzít si hypotéku je stále poměrně výhodné.

KDO MI PORADÍ?

Banky?

Každá banka zaměstnává odborníky, o tom nepochybuji. Jen je dobré si uvědomit, že jako zaměstnanci instituce jsou odborníky zejména na produkty a procesy a tímto způsobem školeni. Dokáží vám poradit to nejlepší, ale samozřejmě z jejich produktů. Není jejich povinností a ani v jejich kompetenci znát konkurenci a radit vám ohledně jiných produktů. Navíc banky si navzájem své postupy nesdělují, takže zaměstnanec banky ani nemůže mít podrobný přehled o tom, co konkurence nabízí. Je to zcela pochopitelné a proč by to také měli dělat jiným způsobem, že? Je na nás, abychom si uvědomili veškeré možnosti a věnovali trochu času průzkumu nabídek a možností. Velmi ráda vám v tomto ohledu poradím a podám pomocnou ruku. Každý správný „realiťák“ ví, kam se obrátit pro chytrou a výhodnou finanční radu.

Finanční poradce?

Finanční poradci mívají velmi široký přehled. Často radí v celé šíři finančních potřeb – od investic, životních pojistek až po aktuální hypotéky. Hypotéka je však natolik složitý a specifický produkt, že jej finanční poradci obvykle znají pouze okrajově. Vzhledem k jejich širokému zaměření je to i logické, že nemohou znát všechny možnosti výhodných kombinací a nemají takové možnosti zajištění výhodných slev, poplatků či nestandardních podmínek. Jen si uvědomte, že je velký rozdíl mezi finančním poradcem a specialistou na hypotéky. Záleží na vás, jakou cestou se chcete vydat.

Hypoteční makléř?

Úzká specializace na hypotéky, perfektní znalost trhu, přehled o všech hypotečních akcích, přesné posouzení situace klienta a kompletní zajištění optimální varianty pro klienta až po dohled nad bezproblémovým čerpáním hypotéky. To jsou hlavní atributy hypotečního makléře. Představuje vysokou hodnotu i pro realitní partnery, kteří jsou přímo závislí na výsledku procesu získání, a především čerpání hypotéky svých klientů.

Hypoteční makléř řeší vaši hypotéku komplexně:

· Orientuje se v aktuálních nabídkách finančního trhu

· Zprostředkuje nejvýhodnější úrokovou sazbu na trhu

· Minimalizuje poplatky související s vyřízením hypotéky

· Poradí, jaké vybrat pojištění pro případ neschopnosti splácet

· Zůstává s vámi po celou dobu čerpání a splácení hypotéky

· Služby hypotečních makléřů jsou zdarma

Úzká spolupráce s realitní sítí RE/MAX - RE/MAX Hypotéka je produktem dvou silných společností, RE/MAX a RX FINANCE. Pro klienta to představuje stabilitu, spolehlivost, jistotu nejlepších podmínek jak při sjednávání hypotečního úvěru, tak i při výběru nemovitosti.

Ráda s vámi zajdu na kávu a můžeme probrat dostupné a výhodné možnosti vašeho budoucího bydlení.

9 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Post: Blog2_Post
bottom of page